mapa strony   |
RSS
SmodCMS

Zespoły muzyczne


ZESPÓŁ WHISPERS

     Działamy razem trzy lata. W obecnym składzie gramy od wakacji 2012.
Skład:

  • Dominika Ordon – wokal,
  • Magdalena Szlęzak – wokal, gitara,
  • Aleksandra Tworz – gitara,
  • Aleksandra Zych – gitara basowa,
  • Mateusz Rożnowski – perkusja.

     Bierzemy udział w wielu konkursach muzycznych, w których odnosimy sukcesy. Gramy również na uroczystościach i akademiach szkolnych.
     W lutym 2013 roku mieliśmy okazję zagrać na „Balu Absolwentów” zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach. W czasie ubiegłych wakacji mogliśmy zagrać podczas Dni Kaczaków, Dni Ślęzaków oraz Parafiady w Tarnowskiej Woli.
     Podczas pobytu na ostatnich warsztatach muzycznych zorganizowanych przez naszą szkołę, nagraliśmy autorską piosenkę „Życie w rzeczywistości”, która znalazła się na płycie „Bystre 2012”.

(aut. Dominika Ordona, klasa IIIa G)


ZESPÓŁ BLACKSTAR

     Zespół BlackStar powstał w 2010 roku. Na początku tworzyły go trzy osoby: Klaudia Mrówczyńska, Sandra Mrówczyńska i Kamil Witoń. Po około pół roku z gitarą dołączyła Małgorzata Kołodziej.
     Już pierwsze miesiące przynosiły małe sukcesy, jak I miejsce w konkursie ekologicznym w Baranowie. Jak dotąd zespół grał na konkursach, jaki i imprezach okolicznościowych, między innymi Militariada w Nowej Dębie, dni Skopania, dni Baranowa Sandomierskiego, przegląd piosenki religijnej w Gorzycach, dni Otwartej Furty w Sandomierzu. Ostatnim sukcesem było zajęcie I miejsca w Nowej Dębie na konkursie "Śpiewamy przeboje naszych rodziców”.
     Na warsztatach muzycznych zespół nagrał swoją pierwszą piosenkę pt. „Przedsionek nieba” i na pewno nie będzie to jedyna własna kompozycja w ich repertuarze.

(aut. Klaudia Mrówczyńska, klasa IIIa G)